ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY KURS VIDEO
(Szkolenie zawiera Kurs Początkujący)

 

Cena kursu: 2300zł

lini_mala

 

O Szkoleniu:

  • O kursie
  • Co daje kurs?
  • Jak się uczysz?
  • Tematy na kursie
  • Zadaj pytanie

O kursie

60 filmów Video

Online gotowych do oglądania na stronie forexyestrader. Kaźdy film to ok. 10-15 minut nauki.

Średni Kurs

Jest tu materiał Średnio-Zaawansowany o Tradingu, nagrany na Video. Wiele praktycznej wiedzy odnośnie długości fal, oddechów. Jak odróżnić korektę od kontynuacji.

Zwycięskie Układy

Mocny Wstęp do Powtarzających się Układów na rynku, czyli te same powtarzające się momenty które stosujemy do wejścia w pozycję. Układy te wykorzystujemy od 2009 roku.

Nagrania na Żywo

Wszystkie filmy są nagrane na platformie Mt4 w formie ćwiczeń, część dodatkowych filmów przedstawia realne wejścia w rynek nagrane na żywo.

Co daje kurs?

Samodzielny Handel

Po kursie będziesz wiedział Jak oraz Kiedy handlować – bez cudzych analiz.

Price Action

Odczytywanie Czystego Wykresu (Price Action) bez wskaźników, bez dodatków. Umożliwi Tobie tworzenie własnych strategii oprócz przedstawionych gotowych Układów Zwycięskich.

Zarobki

Po kursie Zaawansowanym będziesz wiedział jak wchodzić w Powtarzające się Układy i odbierać 200-500 USD w pojedyńczych transakcjach grając 1 Lotem

Jak się uczysz?

Video Online

Kurs składa się z ok. 60 filmóv video które możesz oglądać w trybie online na naszej stronie www i to jest główne źródło nauki.

Wsparcie e-mail

W każdym momencie możesz skonsultować się ze mną mejlowo lub na skype. Odpowiadam codziennie na różne pytania także zapraszam.

Wsparcie w grupie

Mamy grupę na facebooku, czat, forum. Znajdziesz tutaj pomoc i towarzystwo bardziej zaawansowanych członków grupy praktycznie 24h.

Gwarancja

Każdy kto zakupił kurs i przejrzy jego zawartość, w ciągu 24h od udostępnienia kursu – może zdecydować się na rezygnację z kursu a ja gwarantuję zwrot pieniędzy.

1. Trendy, wsparcia i opory, kanały. Limit i StopLoss – wyznaczanie w praktyce3. Świece Japońskie i ich układy

2. Price Action – wykorzystywanie czystego wykresu w praktyce

3. Korelacje instrumentów na wykresach M30 i H4

4. Wskaźniki, pivoty i inne – a wykorzystywanie w praktyce

5. Interwały czasowe – jak i na jakich wykresach pracować

6. Rozróżnianie korekty od kontynuacji

7. Popyt i podaż w praktyce – czyli kto dominuje na rynku (kupujący czy sprzedawcy)

8. Wielkość poszczególnych fal, oddechów, ruchów dziennych na różnych instrumentach

9. Fałszywe wybicia – praktyka wyszukiwania właściwych wybić z formacji, konsolidacji

10. Pozytywne i negatywne cienie – o czym mówi nam rynek

11. Negacja cieniów a wejście w rynek

12. Kiedy wchodzą w rynek kupujący a kiedy sprzedawcy

13. Środowisko i siła rynku a zawieranie transakcji

14. Najlepsze momenty na handel

15. Teoria fal Eliotta – wykorzystywanie elementów teorii w praktyce

19. Fibonacci – teoria a praktyka

 

1. Prawdopodobieństwo na rynkach finansowych. Filozofia wymiany kontraktów. Rozwój emocjonalny i duchowy a trading

2. Ewaluacja własnych zachowań na rynku

1. ‘Zwycięskie formacje’ – wstęp, solidne przygotowanie odczytywania czystego wykresu, prowadzi dalej do Powtarzających się Układów.

2. Nieudane transakcje i ich przyczyny

 

1. Daytrading, Swing Trading, Trading Pozycyjny – różne możliwości strategii2. Waluty – omówienie, specyfikacja ruchów oraz fundamentów3. Surowce – złoto i ropa, fundamenty

2. Rodzaje graczy na rynku (inwestorzy prywatni, banki, fundusze, instytucje, traderzy zawodowi, maszyny)

3. Strategie graczy w zależności od ich wielkości i możliwości technicznych

4. Strategie dzienne i długoterminowe

5. Analiza fundamentalna – omówienie surowców, walut, akcji, ich połączenia oraz zmienności w stosunku do danych fundamentalnych

 

Odzywaj się, zadawaj pytania, mój e-mail i pozostałe dane kontaktowe znajdziesz Tutaj

[ajax_login]

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Około 70 % rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD, co wynika ze statystyk wybranych Brokerów. Powinieneś się zastanowić, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią oferty (w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny) sprzedaży lub kupna instrumentów finansowych ani też nie stanowią porady inwestycyjnej, analiz inwestycyjnych, analiz finansowych oraz innych rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczących transakcji w zakresie instrumentów finansowych w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowym. Inforamcje w serwisie nie są też wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów