BEZPŁATNE WEBINaRY

Bezpłatne Webinary: Test Poziomu 1,4400 GPB/USD

O filmie: Testowanie poziomu GBP/USD na newralgicznym wsparciu 1,4400. Więcej na temat wsparć i oporów znajdą państwo w moim artykule pt.: Wsparcia i Opory.

Nie w każdym przypadku, ale w niektórych momentach testów poziomów (tak jak tym przykładzie z poziomem 1,4400 na funcie), rynek po wykonaniu testu, obserwujemy mocne wejście sprzedaży i spadek kilkudziesięciu lub kilkuset pipsów, czyli test pełnego poziomu, w taki czy inny sposób dał sygnał do wejścia sprzedawców lub paniki spadkowej (co również często występuje po danych i jest jedynie pośrednio związane z samym poziomem)

Zdjęcie poniżej: W jaki sposób wykonał się Test 1,4400 na GbpUSD  i jak wyglądał dalszy spadek

poziom_wsparc.

[ajax_login]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Klienta strat obejmujących wartość wszystkich środków zgromadzonych na rachunku klienta nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem